15 paź 2011

Pięć miejsc przed przecinkiem - dziękuję! A w nagrodę - KONKURS!!!!!!!!!!

Stało się. Nie wierzyłam że tak szybko do tego dojdzie po mojej długiej absencji bloggowej, ale jednak chyba ktoś lubi moje wypociny... Oto w nocy z 14 na 15 października mój bloggerowy licznik przekroczył magiczną dla mnie liczbę 10 000 odwiedzin.
Cieszy mnie to niezmiernie, choć wiem że niektórych rekordów nie pobiję ;p


Aby jakoś zaznaczyć tą chwilę, organizuję dla was, moich czytelników mały konkurs, w którym do wygrania jest pozycja "4 Pory Mroku" Pawła Palińskiego.Książka ta to zbór opowiadań mówiących o tym, jakie potwory mogą kryć się w każdym człowieku. Paliński sprawnie stosuje metaforę, a jego opowiadania zadowolą tych, którzy lubią zgłębiać tajniki ludzkiej psychiki.ZASADY konkursu są dość proste: 1. Zgłoś chęć udziału w komentarzu pod postem
 2. Napisz jaki rodzaj ksiązek najbardziej Cię przeraża? Czy te traktujące o duchach, kosmitach, potworach z innych wymiarów, czy też coś zupełnie innego?
 3. Poinformuj innych o moim konkursie poprzez wklejenie kodu na swoim blogu: 
  <a href="http://adanbareth.blogspot.com/2011/10/piec-miejsc-przed-przecinkiem-dziekuje.html">
  <img src=http://i54.tinypic.com/2jcarrr.jpg /></a> 
   (osoby, które nie mają bloga mogą udostępnić ten post na facebooku)
 4. Osoby niezalogowane proszone są o podanie adresu mailowego w zgłoszeniu.
 5. Wyłonienie zwycięzcy odbędzie się na zasadzie losowania.
I to by było na tyle :)
Konkurs będzie trwał do 31 października, wyniki ogłoszę 2 listopada.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście ze mną :)

20 komentarzy:

 1. Ja, ja się zgłaszam! :) Uwielbiam się bać dzięki thrillerom psychologicznym, które ukazują najmroczniejsze zło siedzące w ludziach...:) Dobrym horrorem też nie pogardzę, ale tych dobrych jakoś mało...:)

  Gratuluję wyniku! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się! Mnie najbardziej - podobnie jak Ewę - przerażają thrillery psychologiczne i to, do czego zdolny jest człowiek:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie magicznej liczby 10 tys.
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. "I może nie będę miała tylu "widzów" co na photoblogu, ale to chyba nie jest najważniejsze? :)" - nie wiem dlaczego tu wszedłem, może przez tą uśmiechniętą kawę, ale zobacz - to Twój cytat z maja i jak jest teraz?:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluje Ci ilości odwiedzin. Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję liczby odwiedzin!!!
  Zgłaszam się a książki jakie mnie przerażają to horrory, thrillery psychologiczne i wgl dużo tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się.
  Najbardziej przerażają mnie trillery psychologiczne. Gdy czytamy książkę o duchach tudzież innych stworach możemy wciąż wierzyć, że to tylko udawane. W trillerach psychologicznych możemy dostrzec realistyczne meandry ludzkiej psychiki. Najciemniejsze zakamarki duszy.
  Pozdrawiam Scarlett13@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się! ;)
  Pewnie i niczym się nie wyróżnię - ale podobnie u osóby wyżej - poruszają mną thrillery psychologiczne.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Po pierwsze gratuluję tak wielkiej liczby odwiedzin :)
  Po drugie zgłaszam się:D Najbardziej przerażają mnie książki (i filmy) oparte na faktach, a tyczące się zjawisk paranormalnych oraz wojny.

  OdpowiedzUsuń
 10. @WSZYSTKIE MOLIKI KSIĄŻKOWE!dziękuję za gratulacje - mam nadzieję że z czasem zamiast pięciu będzie sześć miejsc przed przecinkiem :P
  Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie :)
  @KosmatyPo prostu nie przewidziałam że taką formę przyjmie to akurat moje miejsce w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wielkie gratulacje z tak wielkiej liczy odwiedzin i oby tak dalej.
  Ja całkiem przypadkowo, dzięki twoim odwiedzinom odkryłam twego bloga i będę chętnie dalej tu zaglądać.
  Do konkursu zgłaszam się i już umieściłam informacje o tym Candy w mojej zakładce konkursów.
  Odnośnie pytania :jaki rodzaj książek najbardziej Cię przeraża? Czy te traktujące o duchach, kosmitach, potworach z innych wymiarów, czy też coś zupełnie innego?

  Odpowiem, że na chwilę obecną nie znalazłam jeszcze książki, która by mnie przerażała. Może dopiero wszystko przede mną? Jestem zagorzałą fanką bardzo mocnych, krwistych horrorów, więc po prostu nie rusza mnie już zło, przemoc, seks, brutalność i cała otoczka grozy. Oczywiście chodzi o wirtualny świat a nie rzeczywistość, która czasami napawa mnie lękiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. @Cyrysia Dziękuję :) I wiesz,mam chyba podobnie - za dużo horrorów w życiu przeczytałam aby teraz coś mnie "poruszyło" :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję, gratuluję :)
  A skoro już tu jestem, to też się zgłoszę :)
  Mnie najbardziej przerażają dwa rodzaje książek, choć każdy z innego powodu.
  Kategoria pierwsza - książki młodzieżowe z gatunku paranormal romance (jak "Pamiętniki wampirów"). Po prostu to jest przerażające, że książki niewnoszące nic nadzwyczajnego do literatury, powielające pewien model i po prostu bardzo słabe robią taka "karierę" :P
  Drugi rodzaj to thrillery w których ludzie są sterowani przez innych za pomocą jakichś leków czy urządzeń. Np. "Fałszywa pamięć" Koontza. To jest straszne, co można zrobić z człowiekiem, a on nawet nie jest świadom, że coś jest nie tak.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się :)
  info o rozdaniu w pasku bocznym.

  Mnie najbardziej przerażają o zwykłych, nieśmiałych ludziach, którzy stają się potworami :/

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje z okazji sporej ilości odwiedzin. A poza tym Zgłaszam się!
  Mnie najbardziej przerażają thrillery psychologiczne i wizje przyszłości, która po woli się spełnia w książkach science fiction
  midvith@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj, ja także składam gratulację z powodu dużej liczby odwiedzin i zgłaszam się do konkursu. Mnie również przerażają thrillery psychologiczne. Boję się złych ludzi także w rzeczywistości bo jest to zło zupełnie niezależne od nas.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ustawiam się w kolejce po takie cukierasy :)Co mnie przeraza... raczej psychologiczne thrillery... chociaż takie o wampirach też lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Z ogromną chęcią przyłączę się do Konkursu ^^

  Uwielbiam książki o wampirach- chociaż jak dla mnie ani trochę nie są straszne. Więc do mnie przeraża? Horrory w postaci książek np. słynnego autora Stephana Kinga ,ale również w postaci filmów. Horrory omijam szerokim łukiem, gdyż potem nie mogę spać. Takie moje małe wyznanie ^^

  O konkursie powiadomię w zakładce ''Wygrywajki!''

  OdpowiedzUsuń
 19. Oczywiście się zgłaszam :3
  Mnie przerażają książki, w których miłość jest wyjątkowo przesłodzona i takie, które ociekają porno. Brr... Po prostu koszmar.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się :)
  Przerażają mnie takie "niepozorne", które mają milusi opis, a jak już je czytam, to okazuje się, że najlepiej, gdybym schowała głowę pod kołderkę bo wtedy czuję się bezpiecznie...
  elima@poczta.fm

  PS. Gratuluję wyniku! I życzę kolejnych rekordów.

  OdpowiedzUsuń

Szanuję krytykę, ale tylko popartą odpowiednimi przykładami. Jeśli chcesz trollować, to licz się z tym, że na tym blogu niekulturalnych zachowań tolerować nie będziemy, a komentarze obraźliwe będą kasowane :)