10 maj 2014

Cztery miesiące z Eksplorując nieznaneJuż cztery miesiące bawimy się w Eksplorując Nieznane, i chociaż „szału nie ma”, to mimo wszystko coś się tutaj dzieje. Oczywiście Faraa zawstydza nas wszystkich ilością recenzji, ale jeszcze kilka miesięcy zostało do końca roku: może ktoś inny wysunie się na prowadzenie?
Z pewnością warto walczyć: postanowiłam, że zdobywca zaszczytnego drugiego miejsca również może liczyć na książkowy upominek, nie wymyśliłam tylko jeszcze jakie konkretnie będą nagrody. Skoro zajmujemy się klasyką Science Fiction, to może uważniej prześledzę Solarisową ofertę? Wznawiają obecnie wiele uroczych staroci, plus wydali naprawdę wielu klasyków (na widok wydania Majipooru chce mi się płakać i w snach widzę je tuż obok „Kroków w nieznane).

Do przyznawania i wysyłania nagród mam na szczęście jeszcze trochę czasu, obecnie bardziej żyję poszukiwaniem pracy i kombinowaniem, jak tu się wyrwać na tegoroczny Polcon, zatem by nie przedłużać prezentuję wykres opisujący wasze dotychczasowe wyniki w wyzwaniu:Na stronie wyzwania jeszcze nie zaktualizowałam listy, przy dobrych wiatrach uda mi się to zrobić w niedzielę gdy dorwę się do komputera podłączonego do sieci.
A tymczasem życzę wam udanego weekendu i natchnienia do pisania nowych recenzji :)

0 comments:

Prześlij komentarz

Szanuję krytykę, ale tylko popartą odpowiednimi przykładami. Jeśli chcesz trollować, to licz się z tym, że na tym blogu niekulturalnych zachowań tolerować nie będziemy, a komentarze obraźliwe będą kasowane :)