17 kwi 2013

Trochę prywaty i mała prośba.

Moi drodzy blogowicze!
Mam do was nietypową (jak na tego bloga) prośbę. 
Przedszkole Alicji bierze udział w konkursie na "Najpiękniejsze miejsce w twojej okolicy", organizowane przez markę KUBUŚ.Do wygrania jest kilka fajnych rzeczy:
 • aparat fotograficzny marki Nikon D5100 
 • Zestaw edukacyjny
 • Fluorescencyjne miarki wzrostu dla każdego dziecka
 • Zestaw produktów spożywczych marki Kubuś.
Przyznam szczerze, że większość upominków niespecjalnie mnie interesuje, ale chciałabym, aby przedszkole miało profesjonalny aparat fotograficzny. Opiekunki często robią dzieciakom zdjęcia, niestety równie często zdjęcia te są kiepskiej jakości (i wiem, wiem, super aparat nic nie pomoże jak ktoś nie potrafi robić zdjęć, ale mimo wszystko... mogą one być choć trochę lepsze) :))
Dlatego prosiłabym, abyście pomogli mojej córci i jej placówce. 
Co trzeba zrobić? Niewiele.
Wystarczy wejść na STRONĘ KONKURSU,  przepisać kod z obrazka i kliknąć "oddaj głos". Strona nie wymaga rejestracji, podawania maila czy innych danych osobowych. Głosować można raz dziennie. a konkurs trwa do końca maja. 
Z góry dziękuję za wsparcie :))
A tak na zachętę: zdjęcie Lusi zrobione podczas balu halloweenowego: (dla niezorientowanych: Lusia to ta pierwsza z prawej pannica odziana na niebiesko :))
a i jeszcze jedno:
Zatem jeszcze raz: klikacie TU i głosujecie :)) Aby nie było tylko o Lusi, to się pochwalę, że moje zdjęcie zdobyło uznanie w solarisowym konkursie na "książka a fotografia". Uznanie cieszy tym bardziej, że w odróżnieniu od powyższego konkursu nie zaprzęgłam wszystkich znajomych do głosowania(przez co w plebiscycie nie zajęłam miejsca w pierwszej trójce), ale za to jury Solaris postanowiło zdjęcie wyróżnić. Czy wyróżnienie było zasadne? Ocenę pozostawiam wam, ja to zdjęcie lubię, choć jest baaardzo stare :DD

I to by było na tyle. Aktualnie pisze się recenzja "Ołowianego świtu", pochłaniam w wolnych chwilach "Smoka Griaule" i "Przestrzeń Prawdopodobieństwa", a dodatkowo ponoć w końcu została wysłana do mnie kolejna, przedostatnia część Diuny :) 
Do zobaczenia niedługo :) 

15 komentarzy:

 1. Głosik oddany:)Życzę powodzenia Twojej córeczce i jej przedszkolu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój głos masz też i mi na lubimy od czasu do czasu pyknij przypomnienie, bo coś mnie skleroza dopada, albo alchaimer. Hmm o czym to ja... a już se przypomniałem, a gdzieś widać jak się kształtują wyniki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ostatnio na LC bywam nieczęsto: z poziomu telefonu komórkowego łasuje się koszmarnie długo :/
   Aby sprawdzić jak wyglądają wyniki należy wejść na główną stronę i wybrać przedszkola z woj. śląskiego

   Usuń
  2. 7 miejsce i bardzo daleko do pierwszego w województwie, coś się nie staracie ;)

   Usuń
 3. Głos oddany. Jak nie zapomnę, to codziennie kliknę, znaczy się kod przepisze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Oddanie głosu powiodło się"

  ... za tę Diunę na koniec ;).

  Peace,
  Skryba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze jeden głos ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Szanuję krytykę, ale tylko popartą odpowiednimi przykładami. Jeśli chcesz trollować, to licz się z tym, że na tym blogu niekulturalnych zachowań tolerować nie będziemy, a komentarze obraźliwe będą kasowane :)