29 sty 2017

Tradycja rzecz ważna, czyli biblioteczka 2017

Przyszedł czas na coroczny festiwal próżności!
Co prawda wpis biblioteczkowy planowałam na początek lutego, ale porządek w księgozbiorze jakoś nigdy nie chce się zbyt długo utrzymać... Skorzystałam z okazji chwilowego opanowania chaosu, zrobiłam milion zdjęć, z których kilka wyszło prawie ostrych i oto przed wami moje skarby:

(jeszcze tak dla przypomnienia i zachowania pozorów porządku: bliblioteczki z lat 2012, 2013, 2014, 2015, 2016)

(polecam klikać w zdjęcia - wtedy coś  widać)

Dla chętnych szczegółów kilka zbliżeń na poszczególne półki:

Co tu dużo opowiadać: Solaris, Solaris i jeszcze raz Solaris :)

 Antologie wszelakie plus początek alfabetu. Czy wspominałam już kiedyś jak bardzo uwielbiam wszelakie opowiadania? 

Mniej więcej alfabetycznie, plus dziura po pożyczonym Godrykowi Cholewie.

Kilka perełek i pełen chaos.

Górna półka to nadal próba trzymania się choć trochę alfabetu. Dolna to Powergraph, który JESZCZE ma odrobinę luzu. Coś czuję, że za rok będzie tutaj odrobinę ciaśniej :) 

Skarby nad skarbami: "Diuna" w jedynym słusznym wydaniu, nieodżałowany Almaz i, uwaga! Fantastyki z lat 1982-1989. A pod nimi kilka Solarisowych serii, które w bliżej nieokreślonej przyszłości na pewno będą potrzebowały dodatkowych półek.

Końcówka alfabetu plus odrobina miejsca na tegoroczne nabytki.

Rebisowe Horyzonty, ukochany Reynolds, uwielbiany Podlewski i czekający na swoją kolejkę do przeczytania Maszczyszyn :)


Dwie MAGowe serie plus Watts, Lem i Parowski. Półki wołające wręcz o rozbudowanie...


104 komentarze:

 1. wybielanie zębów szczecin white & beauty - laserowe wybielanie zębów szczecin

  OdpowiedzUsuń
 2. skuteczne pozycjonowanie piła pozycjonowanie piła opinie pozycjonowanie piła cennik

  OdpowiedzUsuń
 3. 台灣陰莖長度 老二粗度 讓陰莖變大

  OdpowiedzUsuń
 4. google adwords google adwords google adwords

  OdpowiedzUsuń
 5. test psychologiczny policja 2022 multiselect test 2022 test do policji 2022

  OdpowiedzUsuń
 6. cibi che aumentano il seno cibi che fanno ingrassare il seno

  OdpowiedzUsuń
 7. multiselect do policji test psychologiczny policja 2022 multiselect 2022

  OdpowiedzUsuń
 8. test multiselect multiselect do policji multiselect policja

  OdpowiedzUsuń
 9. psycholog berlin polski psycholog polski w berlinie cennik psycholog w berlinie 2022

  OdpowiedzUsuń
 10. psycholog po polsku berlin 2022 psycholog w berlinie psycholog polski berlin

  OdpowiedzUsuń
 11. zakładanie ogrodów łódź 2022 firma ogrodnicza łódź 2022 firma ogrodnicza łódź 2022

  OdpowiedzUsuń
 12. pasos para agrandar el pené naturalmente como agrandar el miembro pastillas para agrandar el pené en farmacias , como agrandar el miembro , para alargar el pene

  OdpowiedzUsuń
 13. comment agrandir une image pour imprimer comment agrandir son pinis comment faire grandir le zizi naturellement , comment bander fort naturellement

  OdpowiedzUsuń
 14. penis vergrösserung wie kann man sein pennis vergrößern

  OdpowiedzUsuń
 15. bulthaup küchen leipzig küchenstudio leipzig zentrum

  OdpowiedzUsuń
 16. küche leipzig gebraucht küchenstudio portius leipzig

  OdpowiedzUsuń
 17. küchenstudio berlin küchen aus Polen Meinungen

  OdpowiedzUsuń
 18. küche berlin küchen berlin Meinungen

  OdpowiedzUsuń
 19. pozycjonowanie stron www piła cennik pozycjonowanie piła cennik pozycjonowanie stron www piła opinie

  OdpowiedzUsuń
 20. gebrauchte küchen in dresden küchenstudio dresden altfranken

  OdpowiedzUsuń
 21. schüller küchen dresden ebay gebrauchte küchen dresden

  OdpowiedzUsuń
 22. adwokaci łódź www Kancelaria adwokacka w Łodzi

  OdpowiedzUsuń
 23. https://little-dutch-statek-do-ciagniecia-sailors-bay.we7.eu/ Sklep z artykułami dla dzieci to lokal przeznaczony dla najmłodszych klientów. Takiego typu sklep oferuje bogaty wybór produktów dla dzieci w różnym wieku i w zależności od potrzeb. W takim sklepie można znaleźć wszystko, co potrzebne do opieki nad dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń
 24. https://stella-konik-morski-pieniaca-sol-do-kapiel-453gr-sea.we7.eu/ Sklep z akcesoriami dla dzieci to lokal przeznaczony dla najmłodszych klientów. Takie sklep oferuje bogaty wybór produktów dla dzieci w różnym wieku i w zależności od potrzeb. W takim sklepie można znaleźć wszystkie niezbędne rzeczy dla małych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 25. https://alfabet-polski-32-litery-1-szt.we7.eu/ Sklep z artykułami dla dzieci to placówka przeznaczony dla najmłodszych klientów. Takiego typu sklep oferuje bogaty wybór artykułów dla dzieci w różnym wieku i w zależności od potrzeb. W takim sklepie można znaleźć wyposażenie dla niemowląt.

  OdpowiedzUsuń
 26. https://balon-foliowy-dinozaur-84x84cm-1-szt.we7.eu/ Sklep z artykułami dla dzieci to miejsce przeznaczony dla najmłodszych klientów. Tego rodzaju sklep oferuje bogaty wybór akcesoriów dla dzieci w różnym wieku i w zależności od potrzeb. W takim sklepie można znaleźć wszystko, co potrzebne do opieki nad dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń
 27. 按摩 陰莖 largexxlcn https://largexxlcn.cyou/ 大 陽具 largexxlcn 精子制造器是生殖系统中的另一个重要部分,位于阴茎袋内。精子制造器的主要功能是制造精子和男性荷尔蒙。精子细胞是人类和其他哺乳动物的生殖细胞,通常呈弯曲形状,其外层覆盖着一层薄薄的液体。精子通过射出进入女性的体内,在女性的生殖系统内寻找和受精卵结合。男性荷尔蒙对男性生殖器官的发育和功能起到重要的作用,其中最重要的是睾酮。睾酮可以促进JJ的生长和发育,并维持睾丸的健康。

  OdpowiedzUsuń
 28. επιμηκυνση πεους με φυσικο τροπο https://best-enlargement-el.eu/ καμια αυξηση θα παρουμε

  OdpowiedzUsuń
 29. Mass Extreme it Gli integratori per la massa muscolare https://aumentarela-massa-muscolare.eu/mass-extreme.html Mass Extreme it Gli integratori per la massa muscolare

  OdpowiedzUsuń
 30. 按摩 陰莖 largexxlcn https://largexxlcn.cyou/ 男生 尺寸 largexxlcn 精子制造器是生殖系统中的另一个重要部分,位于阴茎袋内。精子制造器的主要功能是制造精子和男性荷尔蒙。精子细胞是人类和其他哺乳动物的生殖细胞,通常呈弯曲形状,其外层覆盖着一层薄薄的液体。精子细胞通过射出进入女性的体内,在女性的生殖系统内寻找和受精卵结合。男性荷尔蒙对男性生殖器官的发育和功能起到重要的作用,其中最重要的是睾酮。睾酮可以促进男根的生长和发育,并维持睾丸的健康。

  OdpowiedzUsuń
 31. https://parafia-niedrzwicaduza.pl/Najlepsze-suplementy-dla-urody-2023 Ważną kwestią dla mieszkańców Szczecina jest transport w obrębie miasta. W ostatnim czasie zrealizowano sporo inwestycji mających na celu poprawę infrastruktury drogowej i komunikacyjnej, co z pewnością wpłynie na poprawę jakości życia w mieście.

  OdpowiedzUsuń
 32. https://kasiaskrzynecka.pl/Dobre-suplementy-diety-dla-zdrowia-online-2023 Znaczącą kwestią dla mieszkańców Szczecina jest komunikacja w obrębie miasta. W ostatnim czasie zrealizowano sporo inwestycji mających na celu poprawę infrastruktury drogowej i komunikacyjnej, co z pewnością wpłynie na poprawę jakości życia w mieście.

  OdpowiedzUsuń
 33. https://kasiaskrzynecka.pl/Dobre-suplementy-diety-dla-zdrowia-online-2023 Ważną kwestią dla mieszkańców Szczecina jest transport w obrębie miasta. W ostatnim czasie zakończono wiele inwestycji mających na celu poprawę infrastruktury drogowej i komunikacyjnej, co z pewnością wpłynie na poprawę jakości życia w mieście.

  OdpowiedzUsuń
 34. https://rth-zryw.pl/Swietne-suplementy-diety-dla-zdrowia-2023 Ważną kwestią dla mieszkańców Szczecina jest przemieszczanie się w obrębie miasta. W ostatnim czasie zrealizowano wiele inwestycji mających na celu poprawę infrastruktury drogowej i komunikacyjnej, co z pewnością wpłynie na poprawę jakości życia w mieście.

  OdpowiedzUsuń
 35. operacion pene https://new-xxlenlargement24.eu/es/ pastillas para agrandar el pene

  OdpowiedzUsuń
 36. علاج لتكبير الذكر https://new-xxlenlargement24.eu/ar/ كيفية تكبير الذكر

  OdpowiedzUsuń
 37. penis vergröserung https://new-xxlenlargement24.eu/de/ schwellkörper vergrößern

  OdpowiedzUsuń
 38. https://topretailcliniciancongress-formen-bulk-extreme-www.ab9.eu/ One common type of dietary supplement is protein powder. This particular product is popular among fitness enthusiasts and individuals looking to increase strength. Whey protein products contain different nutrients, such as whey protein, BCAAs, and creatine. These particular ingredients are created to provide muscle tissue with the building blocks needed for growth and repair. Another popular type of dietary supplement is pre-workout products. These particular items are designed to boost stamina and concentration before a workout or exercise session. Pre-workout items feature various components, such as caffeine anhydrous, arginine, and creatine. These components are designed to improve physical performance and prevent tiredness during demanding workouts.

  OdpowiedzUsuń

Szanuję krytykę, ale tylko popartą odpowiednimi przykładami. Jeśli chcesz trollować, to licz się z tym, że na tym blogu niekulturalnych zachowań tolerować nie będziemy, a komentarze obraźliwe będą kasowane :)